Lokaal dienstencentrum Luysterbos hecht veel belang aan de mening van haar gebruikers, maar wil ook de mensen bevragen die het LDC nog niet kennen. Zo kan het LDC haar dienstverlening beter afstemmen op de wensen en noden van (toekomstige) bezoekers.
Er zijn twee enquêtes: een voor mensen die al bezoeker/gebruiker zijn van het dienstencentrum en een voor mensen die het dienstencentrum nog niet kennen of bezoeken. De enquêtes zijn bedoeld voor 45-plussers.
- Ben je een bezoeker/gebruiker van dienstencentrum Luysterbos?
Vul dan deze tevredenheidsenquête in. - Gebruikt of bezoek je het dienstencentrum niet? Het dienstencentrum wil graag weten waarom je geen gebruikmaakt van het dienstencentrum of welke noden en wensen er leven bij de Gelenaars.
Vul dan deze algemene enquête in.
Alvast bedankt voor je medewerking!
Maak kans op een prijs
We verloten onder de deelnemers enkele prijzen:
- 2 x 50 euro aan Geelse cadeaubonnen
- 2 x geschenkmand Geelse producten
- 15 x 1 gratis maaltijd in LDC Luysterbos
Wil je kans maken op een prijs? Vul dan onderaan de enquête je contactgegevens in.
Deze gegevens staan los van je antwoorden van de enquête en worden enkel gebruikt voor de verloting.
Gepubliceerd op
vrijdag 8 januari 2021
10 u.