Naar inhoud

Gemeenteraad

Vera Celis (N-VA)

Vera Celis
  • Spreekuur elke vrijdag van 11u tot 12u30 en elke derde zaterdagvoormiddag van de maand na afspraak. Geen spreekuur op vrijdag 4 augustus 2017.

  • Burgemeester GR

Werft 20

2440 Geel


gsm 0477 20 09 00
vera.celis@geel.be

Ben Van Looveren (CD&V)

Ben Van Looveren
  • Spreekuur op maandag van 9u tot 10u. Geen spreekuur tijdens de schoolvakanties. Geen spreekuur op maandag 18 september 2017.

    Je kan steeds contact opnemen om een afspraak te maken.

  • Eerste schepen GR

Werft 20

244 Geel


gsm 0475 69 51 06
Ben.van.looveren@geel.be

Pieter Verhesen (N-VA)

Pieter Verhesen
  • Spreekuur enkel op afspraak

  • Tweede schepen GR

Schaapsdijk 17

2440 Geel


gsm 0478 91 68 65
pieter.verhesen@geel.be

Nadine Laeremans (CD&V)

Nadine Laeremans
  • Spreekuur op vrijdag van 10u tot 12u30. Tijdens de schoolvakanties enkel spreekuur na afspraak.

  • Derde schepen GR

Werft 20

2440 Geel


gsm 0474 73 62 80
nadine.laeremans@geel.be

Marleen Verboven (N-VA)

Marleen Verboven
  • Spreekuur op donderdag na afspraak.

  • Vierde schepen GR

Werft 20

2440 Geel


tel. 0492 90 10 23
marleen.verboven@geel.be

Griet Verhesen (CD&V)

Griet Verhesen
  • Spreekuur op maandag van 11u30 tot 12u30. In juli en augustus en tijdens de schoolvakanties enkel spreekuur na afspraak. Geen spreekuur op maandag 19 december.

  • Vijfde schepen GR

Werft 20

2440 Geel


gsm 0492 90 09 68
griet.verhesen@geel.be

Bart Julliams (N-VA)

Bart Julliams
  • Spreekuur op donderdag enkel na afspraak.

  • Zesde schepen GR

Werft 20

2440 Geel


tel. 014 56 60 60
bart.julliams@geel.be

Griet Smaers (CD&V)

Griet Smaers
  • Spreekuur enkel na afspraak.

  • Zevende schepen GR

Antwerpseweg 116

2440 Geel


gsm 0497 61 08 92
griet.smaers@geel.be

Noël Devos (Sp.a)

Noël Devos
  • Gemeenteraadslid

Elsum 14
2440 Geel


tel. 014 58 22 32
noël.devos@geel.be

Brigitte Kempen (CD&V)

Brigitte Kempen
  • Gemeenteraadslid

Leliestraat 31
2440 Geel


gsm 0478 64 27 71
brigitte.kempen@geel.be

Rosa Van Cleempoel (Vlaams Belang)

Rosa Van Cleempoel
  • Gemeenteraadslid

Bisschopshoeven 20
2440 Geel


tel. 014 85 28 14
rosa.van.cleempoel@geel.be

Tom Vervoort (onafhankelijke)

Tom Vervoort
  • Gemeenteraadslid

Gansakker 8

2440 Geel


gsm 0475 26 90 99
tom.vervoort@geel.be

Koen Thibau (Groen)

Koen Thibau
  • Gemeenteraadslid

Eikenvelden 44
2440 Geel


gsm 0498 12 47 29
koen.thibau@geel.be

Greet Bakelants (CD&V)

Greet Bakelants
  • Gemeenteraadslid

Velveken 16a
2440 Geel


gsm 0497 52 01 61
greet.bakelants@geel.be

Luc Verguts (Open VLD)

Luc Verguts
  • Gemeenteraadslid

Kanunnikenblok 8

2440 Geel


tel. 014 58 59 00
luc.verguts@geel.be

Elhasbia Zayou (Sp.a)

Elhasbia Zayou
  • Gemeenteraadslid

Koekoekstraat 16
2440 Geel


gsm 0494 98 07 49
elhasbia.zayou@geel.be

Ivan Wartel (Vlaams Belang)

Ivan Wartel
  • Gemeenteraadslid

Veestraat 2b

2440 Geel


gsm 0475 75 43 29
ivan.wartel@geel.be

Luc Van Laer (CD&V)

Luc Van Laer
  • Gemeenteraadslid

Eindekens 6
2440 Geel


tel. 014 59 00 64
luc.van.laer@geel.be

Pieter Cowé (N-VA)

Pieter Cowé
  • Gemeenteraadslid

Buitenblokken 21

2440 Geel


gsm 0496 71 04 16
pieter.cowé@geel.be

Patrick Engelen (N-VA)

Patrick Engelen
  • Gemeenteraadslid

Pallo 43A

2440 Geel


gsm 0472 54 49 97
patrick.engelen@geel.be

Marlon Pareijn (CD&V)

Marlon Pareijn
  • Gemeenteraadslid

Broekstraat 29

2440 Geel


gsm 0498 60 99 70
marlon.pareijn@geel.be

Benny Eyckmans (N-VA)

Benny Eyckmans
  • Gemeenteraadslid

Badstraat 31

2440 Geel


gsm 0497 43 67 12
benny.eyckmans@geel.be

Jozef Jacobs (N-VA)

jozef jacobs
  • Gemeenteraadslid

Otterstraat 41

2440 Geel


jozef.jacobs@geel.be

Tinne Vangeel (CD&V)

Tinne Vangeel
  • Gemeenteraadslid

Hondstraat 1

2440 Geel


gsm 0479 60 11 20
tinne.vangeel@geel.be

Evelien Lievens (N-VA)

Evelien Lievens
  • Gemeenteraadslid

Mosselgoren 150

2440 Geel


gsm 0499 19 69 07
evelien.lievens@geel.be

Lea Neyens (N-VA)

Lea Neyens
  • Gemeenteraadslid

Kapelstraat 21 bus 1

2440 Geel


gsm 0486 39 30 49
lea.neyens@geel.be

Christoph Molderez (N-VA)

Christoph Molderez
  • Gemeenteraadslid

Antwerpseweg 38/2

2440 Geel


gsm 0477 61 74 19
christoph.molderez@geel.be

Veerle Verhaegen (N-VA)

Veerle Verhaegen
  • Gemeenteraadslid

Winkelomseheide 52

2440 Geel


veerle.verhaegen@geel.be

Marleen Pszeniczko (N-VA)

Marleen Pszeniczko
  • Gemeenteraadslid

Stelenseweg 32

2440 Geel


tel. 014 72 34 21
marleen.pszeniczko@geel.be

Patrick Graux (N-VA)

Patrick Graux
  • Gemeenteraadslid

Tessenderloseweg 43

2440 Geel


gsm 0497 48 88 84
patrick.graux@geel.be

Tinne Van Gelder (Groen)

Tinne Van Gelder
  • Gemeenteraadslid

Xantenstraat 25

2440 Geel


gsm 0473 27 44 09
tinne.van.gelder@geel.be

Kristof Van Reusel (Sp.a)

Kristof Van Reusel
  • Gemeenteraadslid

Zammelseweg 121D

2440 Geel


gsm 0477 17 27 23
kristof.van.reusel@geel.be